O nás

Lektorka: Eva

Som lektorka a konzultantka anglického jazyka s viac ako 16 ročnou praxou vo výučbe ESOL/ESL/EAL predovšetkým vo Veľkej Británii, v Nórsku a v súčasnej dobe i na Slovensku. Za posledných 7 rokov mojej online výučby som učila študentov rôznych vekových kategórií z celého sveta. Uprednostňujem komunikatívny prístup a učenie počúvaním. Hodiny angličtiny prispôsobujem potrebám študentov. Vždy sa snažím, aby moje hodiny boli zábavné a zaujímavé, pretože učenie sa cudzieho jazyka by malo byť príjemný zážitok. Veľmi rada používam autentický materiál.

Mám ukončenú Prešovskú univerzitu v odbore Učiteľstvo anglického jazyka. Taktiež mám vyštudovaný Level 5 v odbore Teaching ESOL na Stafford University vo Veľkej Británií. V rokoch 2013-2018 som absolvovala online kurzy na CAMBRIDGE UNIVERSITY PRESS so zameraním na Komunikatívnu metódu pre deti na základných školách, Motivovanie študentov v tínedžerskom veku, Vyučovanie s použitím technológie a Gramatiku pre učiteľov. Často sa zúčastňujem rôznych webinárov v mojom obore.  

Dva roky som učila anglický jazyk, EAL, Jolly Phonics a Student Support v Nórsku, na Gjøvikregion International School. Počas nášho pobytu v Lillehammeri sme mali možnosť spoznať Škandináviu, jej kultúru a zvyky a naučiť sa nórsky jazyk. Nórsko nám dalo veľa skúseností, zážitkov a spomienok. Zaujímavosťou je, že ľudia všetkých vekových kategórií a rôzneho vzdelania s nami bez problémov komunikovali v angličtine.

 

V súčasnosti sa venujem najmä online a individuálnej výučbe detí, tínedžerov a dospelých. Študentov pripravujem na rôzne skúšky FCE, CAE, štátnu skúšku, IELTS, maturitu alebo na vycestovanie do zahraničia.

 

Logo Cambridge English Teacher

Certifikát – Cambridge English Teacher:

CET-Eva

Eva Griešová

Lektor: Pavol

Po deviatich rokoch strávených v USA a Anglicku , kde som absolvoval kurz ESOL level 2 som sa rozhodol zamerať na výučbu anglického jazyka detí a mládeže. Momentálne sa pripravujem na jazykovú štátnu skúšku z angličtiny a študujem online kurz: How to teach Cambridge English: Young Learners {Výučba detí anglicky} na CAMBRIDGE UNIVERSITY PRESS.

Vďaka tomu, že naše dve deti sú bilingválne a každodenne s nimi komunikujeme a hráme sa v angličtine, som sa rozhodol, že tieto skúsenosti odovzdám aj iným deťom, ktoré sa po anglicky ešte len učia.

Momentálne sa venujem len výučbe Jolly Phonics a konverzácií s deťmi v anglickom jazyku.

Pavol Grieš

Lektorka: Adriána

Som lektorka AJ s niekoľkoročnou praxou výučby AJ na ZŠ, v jazykovej škole a momentálne sa venujem lektorskej činnosti. Medzi mojich klientov patria programátori jednej z najznámejších IT spoločností na Slovensku, podnikatelia, študenti a detičky. Uprednostňujem individuálny prístup založený na dôvere a interaktivite, hodiny prispôsobujem potrebám klientov s orientáciou na komunikáciu, rozšírovanie a obohacovanie slovníka.
Mám ukončenú Univerzitu Komenského v odbore právo, kde výučba medzinárodného práva prebiehala v AJ.
Počas môjho 10 ročného pôsobenia v UK som študovala na University of Highlands and Islands v Škótsku. Absolvovala som Higher English for Speakers of other Languages a obdržala Level 5 and 6 SQA Narional certificate. Na tej istej univerzite som študovala aj People Management.
Veľmi ma tešia pokroky mojich klientov a študentov a rôzne témy, o ktorých sa dokážeme hodiny rozprávať. Teším sa aj na spoluprácu s vami 😉

Pavol Grieš

Pin It on Pinterest

Share This