Jazykové kurzy pre deti a mládež - JOLLY PHONICS

Anglicky s JOLLY PHONICS

Každé dieťa sa môže naučiť čítať a písať po anglicky za 1 rok. Je to metóda, ktorá vytvára pozitívny vzťah dieťaťa k cudziemu jazyku. Je používaná v školách v Anglicku, Írsku, USA a iných krajinách. Vaše dieťa sa pomocou Jolly Phonics naučí 42 zvukov, ktoré angličtina má. Spozná písmená, bude ich spájať do slov a správne čítať pri dôraze na správnu výslovnosť. Zároveň si precvičuje písanie vo vzduchu, v múke a na obrázkoch a identifikuje písmená, ktoré zodpovedajú týmto zvukom. Tvorivé aktivity ako hry, pesničky, kreslenie, lepenie len podporujú zdravý záujem detí o angličtinu.

Metóda Jolly Phonics

Postupnosť kurzov je následovná:

Prvý rok – Jolly Phonics Basic (od 5 do 12 rokov) Vďaka tomuto kurzu deti získavajú pevné základy v čítaní a písaní, aby boli pripravené učiť sa výnimky v anglickom jazyku a získali tak schopnosť poradiť si s výslovnosťou a pravopisom akéhokoľvek anglického slovíčka.

Druhý rok – Jolly Phonics Advanced Tento kurz je určený pre deti, ktoré prešli kurzom Jolly Phonics Basic (základný kurz). Deti získajú zručnosti prečítať a napísať akékoľvek anglické slovo, vrátane všetkých výnimiek anglickej fonetiky a zároveň sa budú sústrediť na porozumenie a písanie dlhších slovných opisov. Tak sa u detí rozvíja nezávislé písanie, t.j. sú schopné napísať vlastnými slovami, čo prežili, kde boli,…

Jolly Grammar Prostredníctvom účelovo, farebne a systematicky upravených materiálov sa dieťa učí základy anglickej gramatiky od všetkých vetných členov až po tvorbu viet a pravopisu. Tento kurz je určený pre deti, ktoré zvládli kurzy Jolly Phonics Basic a Jolly Phonics Advanced. Jolly Grammar  ďalej rozvíja zručnosti samostatného písania a tvorby viet, slovnej zásoby, ale najmä konverzácie.


Kurzy

 

Momentálne otvorené kurzy - Jolly Phonics Basic (5-12 rokov)
Počet študentov: 5-8
Typ kurzu: polointenzívny, 2×1 vyuč.hodina týždenne
Začiatok kurzu: 13. apríl 2015
Trvanie kurzu: (11 týždňov) 22 hodín
Dni výučby: pondelok – streda, prípadne utorok – štvrtok
Časy výučby: 15:30 – 16:25
Úrovne: začiatočníci, mierne pokročilí
Cena kurzu: 110 € + 10 € zápisné
1. splátka – pri zápise, 2. splátka – do 15. mája
Učebný materiál je v cene kurzu
Pri platbe naraz zľava 10%

Galéria

Kde nás nájdete

Nájdete nás v priestoroch Maple Academy
Námestie A. Hlinku 71, Ružomberok

Kurzy angličtiny pre deti Jolly Phonics Ružomberok

Pin It on Pinterest

Share This