Angličtina cez SKYPE


Vyučovanie s učiteľom s 16 ročnou skúsenosťou učenia anglického jazyka,
z toho 5 rokov priamo na Stafford college v odbore ESOL (English for Speakers of Other Languages) a 2 roky v Nórsku na Gjøvik International School

Rokov skúseností


 

Ako to funguje?

 

Pred začatím online hodín, je potrebné si dohodnúť 30 minútové ‘interview’, kde sa dozviete všetky detaily kurzu. Taktiež vysvetlíte vaše požiadavky, dohodne sa čas a počet hodín.

Sami si vyberiete typ kurzu a zameranie napr. všeobecná konverzácia, business angličtina, príprava na skúšky {IELTS, FCE, CAE atď}. Kurzy sú prispôsobené potrebám a požiadavkám študenta.

Hodiny sú zamerané najmä na konverzáciu v anglickom jazyku {speaking a listening}, ale popritom sa rozširuje aj slovná zásoba a gramatika. Na vyučovaní sa využívajú najmodernejšie prostriedky ako online interatívna tabuľa {Scribblar}, YouTube, podcasts a iné zaujímavé materiály či už online alebo priamo z kníh.

Cenník

 

F.A.Q.

 

Čo potrebujem na online hodinu?

V závislosti od typu hodiny je potrebný buď počítač, tablet alebo telefón s internetovým pripojením, Skype a funkčný mikrofón.

Je potrebná webkamera?

Je to čisto na požiadavkách študenta. Niekedy je ale internetové pripojene také slabé, že Skype nefunguje so zapnutou kamerou a je preto potrebné ju vypnúť.

Sú potrebné slúchadlá?

Odporúča sa, aby mal každý študent zakúpené slúchadlá, ale dá sa pracovať aj bez nich.

Ako si zarezervujem prvú hodinu?

Počas úvodného interview si vyberiete čas kedy by ste chceli mať hodiny anglického jazyka.

Pin It on Pinterest

Share This